Sīkdatņu piekrišana

Print

Vietne (www.hema.lv) savām darbībām izmanto tā sauktās sīkdatnes. Sīkdatne ir maza apjoma teksta fails, kuru apmeklētā vietne nosūta jūsu pārlūkprogrammai. Sīkdatnes tiek izmantotas dažādiem mērķiem.

Mēs tās izmantojam, piemēram, lai uzglabātu datus no reklāmu sistēmām, lai monitorētu vietnes apmeklētāju plūsmu,  uzvedību un iestatītu vietnes personalizāciju, piemēram, tās palīdz jums pieteikties šajā vietnē. Tāpēc, ja jūs tos izmantojat sīkdatnes, tās var atcerēties jūsu pieteikšanās datus, vidi (piemēram, pārlūku) un funkcijas, lai jums nebūtu jāievada pieteikšanās informācija katru reizi, kad vēlaties pieteikties.

Visas tīmekļa pārlūkprogrammas (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome utt.) Atbalsta sīkdatņu pārvaldību. Pārlūkprogrammas iestatījumos varat manuāli izdzēst, bloķēt vai pilnībā aizliegt to izmantošanu, varat arī bloķēt vai atļaut tikai atsevišķām vietnēm. Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, izmantojiet pārlūkprogrammas palīdzību.

Iespējojot sīkfailus pārlūkprogrammas iestatījumos, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai mūsu vietnē

HEMOFILIJAS ĀRSTĒŠANA

Hemofilijas ārstēšanas pamatā ir asinsreces faktora aizstājterapija. Ārstēšanu katram cilvēkam ar hemofiliju individuāli pielāgo atkarībā no slimības smaguma pakāpes un pašreizējā asinsreces faktora līmeņa asinīs.

Palīdzības centri

Visi centri